Zawodowy pokaz mody i zakończenie projektu „Czytam z Klasą- lekturki spod chmurki” w klasach I-III

Klasy Ia pod opieką wychowawczyni Doroty Jaskólskiej -Fiuk, IIa pod opieką pani Natalii Mogielskiej- nauczyciela świetlicy i IIIb z panią K. Lach, które brały udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym wspierającym rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III ukończyły ostatni już moduł, a  tym samym z sukcesem zakończyły udział w zadaniach projektowych przewidzianych na ten rok szkolny.

Na zakończenie tej ciekawej przygody z książką, chętni uczniowie wzięli  udział w Zawodowym Pokazie Mody. Podczas tej wspólnej zabawy chętni uczniowie zaprezentowali zawody, które znają z przeczytanych książek i nie tylko. Modele i modelki prezentowali się doskonale.  Widownia bez problemu zgadła, jak zawód jest przestawiany i  nagradzała uczestników gromkimi brawami. Każdy uczestnik dostał drobny upominek i coś słodkiego.

Zabawa nam się bardzo podobała, a przede wszystkim po raz kolejny doskonale bawiliśmy się z książką w tle!

Udział w projekcie był dla uczniów niesamowitą przygodą i ciekawym doświadczeniem. Nauczyliśmy się, że spotkanie z książką jest interesująca i pełną wrażeń podróżą, a czytanie książek  może być i jest przyjemne!

Certyfikat1, Certyfikat2, Certyfikat_klasy