Piątoklasiści naszej szkoły dwukrotnie na podium

W dniu 16.11. 2018 r. odbył się  finał  XII edycji wojewódzkiego konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę” zorganizowany m.in. przez Wydział Prewencji i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Wydział Prewencji i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej i Powiatowych Policji woj. świętokrzyskiego, Kuratorium Oświaty w Kielcach.
W konkursie wzięło udział 14 zwycięzców eliminacji powiatowych.  Finał konkursu odbył się na terenie Targów Kielce. Impreza połączona z wieloma atrakcjami dla uczniów, przygotowanych przez  policję ,wojsko, straż pożarną.
Miło nam poinformować, że drużyna w składzie : Martyna Cichoń kl. Va, Filip Gołuzd kl. Va i Kacper Traczyk kl. Vb zajęli III miejsce w „Olimpiadzie z Bezpieczeństwa”, w której musieli się wykaz m.in. znajomością przepisów w ruchu drogowym, umiejętnością udzielania pierwszej pomocy, jazdą na rowerze po torze przeszkód, umiejętnością posługiwania się rzutką ratowniczą.  Również na podium stanęła drużyna kibicująca w składzie: Aleksandra Smędra, Nicola Zalewska, Gabriela Toporek, Maja Sokołowska, Nikola Wzorek, Maja Niestorowicz, Emilia Banachowska, Weronika Szałas, Maciej Florek z klasy Vb oraz Lena Ściwiarska, Maja Kłosowska, Magdalena Jaroś, Maria Durnaś, Albert Trybus z klasy Va. Drużyna kibicująca zaprezentowała bardzo ładny układ taneczny i stroje oraz transparenty z hasłami dopingującymi naszą reprezentacją. Wszystkim gratulujemy!
Serdeczne podziękowania za pomoc składamy dyrekcji szkoły, rodzicom oraz pani Karolinie Stojek za pomoc przy układzie tanecznym.  Zapraszamy do galerii zdjęć.