Nagrodzeni uczniowie w I Konkursie Informatycznym

Miło nam poinformować, że dwóch naszych uczniów OSM I st. odebrało nagrody  w I KONKURSIE INFORMATYCZNYM- PROGRAMUJEMY W APLIKACJI SCRATCH,  zorganizowanym przez Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doradztwa Metodycznego w Kielcach.

Czytaj więcej...

Wielki sukces naszych uczniów z OSM I st. w konkursie z programowania

W dniu 09.06. 2021 r. odbył się finał wojewódzkiego konkursu” Z Panem Scratchem za pan brat- edycja 2021”  w Centrum Edukacyjnym ŚCDN w Wólce Milanowskiej, zorganizowany przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Departament IT Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Sukcesy naszych uczniów w akcji konkursowej „Na Straży Ziemi”

Miło nam poinformować, że uczniowie klas IV- VIII zdobyli liczne nagrody biorąc udział w akcji konkursowej „Na Straży Ziemi” zorganizowanej przez Straż Miejską w Kielcach z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi (22 kwiecień).

Osiągnięcia artystyczne 2020/2021

Osiągnięcia artystyczne 2020/2021

Czytaj więcej...

II miejsce klasy VIa oSM I st. w konkursie najlepszy miniprojekt z biogospodarki

Miło nam poinformować , że zespół uczniowski z klasy VIa OSM I st. w składzie Maja Arabasz, Martyna Cichoń, Antoni Dudek, Maria Durnaś, Wojciech Gil, Filip Gołuzd, Magdalena Jaroś, Maja Kłosowska, Maja Kopeć, Amelia Materny, Witold Mazur, Aleksandra Mikołajczyk, Julia Olchawa, Wiktor Piasecki, Pola Sołkiewicz, Lena Ściwiarska, Marcelina Topolska, Albert Trybus, Maja Walusińska, Zofia Wojtaszek, Adrianna Zalewa– zdobył II miejsce za projekt „ Jak walczyć ze smogiem naszym wspólnym wrogiem?”  w konkursie na najlepszy miniprojekt edukacyjny z zakresu biogospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem źródeł zanieczyszczeń powietrza, sposobów zmniejszenia ich emisji, wpływu na zdrowie człowieka i środowisko.