Zwierzęta w moim domu- lekcja przyrody w klasach IVa i IVb

W dniach 07.01. i 09.01. 2019 r. w ramach realizacji tematu lekcji z przyrody „Zwierzęta w moim domu” uczniowie klas IV przynieśli swoich domowych ulubieńców.

Czytaj więcej...

Jasełka - grudzień 2018

Zapraszam do obejrzenia zapisu wideo z jasełek.

Czytaj więcej...

Sukces uczniów naszej szkoły w wojewódzkim konkursie informatycznym.

W dniu 19.12. 2018 r. odbyło się wręczenie nagród finalistom konkursu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2018” pod hasłem ‘Razem dla lepszego Internetu” zorganizowanego m.in. przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Wojewodę Świętokrzyskiego, Wojewódzką Komendę Policji, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

Koncert z okazji Dnia Patrona Szkoły - 2018

Zapraszam do obejrzenia zapisów wideo oraz fotorelacji z koncertu.

Czytaj więcej...

Koncert Mikołajkowy uczniów OSM - 2018

Zapraszam do obejrzenia występów uczniów OSM na Koncercie Mikołajkowym 2018.

Czytaj więcej...

Koncert Prezydencki - 11 listopada 2018 r.

W Koncercie Prezydenckim z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości wystąpili pianiści Eryk Parchański i Pierluigi Camici.

Czytaj więcej...

Koncerty uczniów z okazji 100- lecia niepodległości Polski w Środowiskowym Domu Pomocy, Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II oraz Polskim Związku Niewidomych W Kielcach.

W związku z państwowymi obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, młodzież przygotowała repertuar pieśni patriotycznych, które zaprezentowała podczas występów w regionalnych ośrodkach pomocy społecznej.

Czytaj więcej...

Piątoklasiści naszej szkoły dwukrotnie na podium.

W dniu 16.11. 2018 r. odbył się  finał  XII edycji wojewódzkiego konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę” zorganizowany m.in. przez Wydział Prewencji i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Wydział Prewencji i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej i Powiatowych Policji woj. świętokrzyskiego, Kuratorium Oświaty w Kielcach.

Wystawa prac uczniów klas czwartych „Bezpieczeństwo w szkole i poza szkołą”

W dniach 13.11- 16.11. 2018r. odbyła się wystawa prac plastycznych i technicznych wykonanych przez uczniów klas czwartych.

Żywa lekcja historii i patriotyzmu.

Uczniowie OSM I i II st wzięli udział w spotkaniu z członkiem Szarych Szeregów Panem Januszem Siwkiem oraz członkinią klubu historycznego przy Muzeum Historii Kielc Panią Bogumiłą Matachowską.

Czytaj więcej...

Uroczyste obchody Święta Niepodległości

Dnia 9 listopada 2018 roku odbył się uroczysty apel z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

Sukces uczniów klas piątych w konkursie „BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ”

W dniu 09 .11. 2018 r.  na Targach Kielce odbyły się eliminacje powiatowe XII edycji wojewódzkiego konkursu „BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ” zorganizowanego  m.in. przez Komendę Powiatową/Miejską Policji , Kuratorium Oświaty. 

KONCERT PREZYDENCKI - WIRTUOZI LWOWA i Uczniowie ZPSM w Kielcach + WIDEO

Drugi w tym roku szkolnym Koncert Prezydencki, z udziałem kameralnej orkiestry symfonicznej z Lwowa oraz uczniów ZPSM w Kielcach, miał miejsce 20 października 2018 r. w Sali Koncertowej naszej szkoły. Poniżej relacja fotograficzna z koncertu.
Zapraszamy do obejrzenia.smile

Czytaj więcej...

Wystawa „Z ziarna ten chleb” w dniach 08.10- 19.10.2018 r.

W dniach 08. 10- 19.10. 2018 r. odbyła się wystawa „Z ziarna ten chleb”.