Osiągnięcia artystyczne 2020/2021

Osiągnięcia artystyczne 2020/2021

Imię i Nazwisko

Konkurs

Miejsce

 

instrument

Imię i nazwisko nauczyciela,

 

Szkoła

Maria Sujka

 

 

Eryk Parchański

Stypendium za szczególne osiągnięcia artystyczne Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

I.Kałużyńska

 

 

A.Jaroń

PSM II st.

 

 

OSM II st.

Zofia Tarasek

Oliwier Kingdom

 

Maciej Bałaga

Julia Sujka

IV Nadbałtycki Konkurs Duetów Smyczkowych w Gdańsku dnia 18.10.2020

I miejsce

 

 

II miejsce

Ludmiła Worobiec-Witek

 

A.Szymańska

A.Lenckowska

OSM I st.

OSM I st.

 

OSM I st.

OSM I st.

Julita Niedzielska

 

Wiktoria Rucińska

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

A.Jaroń

 

A.Domin

OSM II st.

 

OSM II st.

Monika Tomasik

IX Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym  im. Krystyny Jamroz

Kielce 23-25.11.2020

II miejsce

M.Trzebińska

PSM II st.

Eryk Parchański

Jeune Chopin International Piano Competition for Children and Youth Martigny. Switzerland   26-28.10.2020

Wyróżnienie

A.Jaroń

OSM II st.

Maja Górecka

 

Magdalena Sadrak

IV Pomorski Festiwal Oboju CEA w Gdyni

I miejsce

 

II miejsce

J.Pietrzyk

 

E.Ogonowska-Jaroń

PSM I st.

 

PSM II st.

Szymon Wyrozumski

Gabriela Chrząszcz

Maria Borek

Nagroda  Specjalna dla Najmłodszego  Laureata Festiwalu

II miejsce

I miejsce

III miejsce

A.Łukaszek

E.Ogonowska-Jaroń

A.Łukaszek

OSM I st.

PSM II st.

PSM II st.

Grzegorz Stachera

VIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych

Kraków, 18.12.2020

I miejsce

E.Ogonowska-Jaroń

 

OSM I st.

Zuzanna Wilkońska

Franciszek Idzik

Międzyszkolny Instrumentalny Konkurs Internetowy

Kategoria A

I miejsce

II miejsce

Mag.Trzebińska

A.Mróz

OSM I st.

OSM I st.

Franciszek Idzik

Anna Wieleńska

Maja Górecka

Gabriela Chrząszcz

 

Magdalena Sadrak

Zofia Rębosz

 

Piotr Pietrzyk

Kamil Mazur

Międzyszkolny Instrumentalny Konkurs Internetowy

Kategoria B

 

I miejsce EX AEQUO

 

 

II miejsce EX AEQUO

 

III miejsce EX AEQUO

A.Mróz

A.Mróz

J. Pietrzyk

E.Ogonowska-Jaroń

 

E.Ogonowska-Jaroń

A.Kasiak

 

E.Ogonowska-Jaroń

M.Cywicka

OSM I st.

OSM I st.

PSM I st.

PSM I st.

 

OSM I st.

OSM I st.

 

PSM I st.

PSM I st.

Barbara Górecka

VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Online. Trzciana 2020

III miejsce

Jolanta Płoska

PSM II st.

Olivier Kingdom

 

 

Zofia Rębosz

 

Franciszek Idzik

 

Antonina Lach

 

Julia Ślewa

 

Maciej Bałaga

V Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów – Festiwal FORTE

 

 

I miejsce oraz osobowością artystyczną konkursu

 

wyróżnienie

 

I miejsce

 

I miejsce

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

L.Worobec-Witek

 



A.Kasiak

 

A.Mróz



A.Szymańska


A.Szymańska

 

A.Szymańska

OSM I st.

 

 

OSM I st.

 

OSM I st.

 

OSM II st.

 

PSM II st.

 

OSM I st.

Gabriela Chrząszcz

 

 

 

Maja Górecka

 

Franciszek Idzik

 

Kamil Mazur

III Międzynarodowy Konkurs Muzyczny „NOUVELLES ETOILES” w Paryżu

 

 

 

I miejsce oraz nagrodę specjalną „BRIGHT BOWS” Orchesta

II miejsce

 

III miejsce

 

IV miejsce

E.Ogonowska-Jaroń

 

 

 

J.Pietrzyk

 

A.Mróz

 

M.Cywicka

PSM I st.

 

 

 

PSM I st.

 

OSM I st.

 

PSM I st.