Osiągnięcia artystyczne 2019/2020

Osiągnięcia artystyczne 2019/2020

Imię i Nazwisko

Konkurs

 Miejsce  Imię i nazwisko nauczyciela  Szkoła

Eryk Parchański

Międzynarodowy Konkurs Muzyki Polskiej im. Stanisława Moniuszki
w Rzeszowie                  20-27.09.2019.

zakwalifikował się do FINAŁU

Artur Jaroń

OSM II st.

Grzegorz Stachera

Maria Stachera

Barbara Borcuch

Monika Tomasik

I Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Stanisława Jopka

etap regionalny w Kielcach

I miejsce

I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

E.Ogonowska-Jaroń

E.Ogonowska-Jaroń

Marzena Trzebińska

Marzena Trzebińska

OSM I st.

OSM I st.

PSM II st.

PSM II st.

 

Jakub Antonkiewicz

Emilia Bałaga

Jan Markowski

Eryk Parchański

Mikołaj Tarczyński

Stypendium za szczególne osiągnięcia artystyczne Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego

 

Krzysztof Gajda

Małgorzata Kowalska

Alicja Kociuba

Artur Jaroń

Wojciech Lipiński

OSM II st.

Grzegorz Stachera

Maria Stachera

W Finale I Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego

 im. Stanisława Jopka

w Otrębusach 26.10.2019.

III miejsce

wyróżnienie

E.Ogonowska –Jaroń

OSM I st.

Maria Sujka

V Międzynarodowy Konkurs Fletowy

 w Jastrzębiu Zdroju

24-26.10.2019.

wyróżnienie

I.                   Kałużyńska

PSM II st.

Maria Borek

Monika Grądkiewicz

Europejski Konkurs Młodych Solistów Luksemburg 9-11.11.2019.

Złoty Medal

Złoty Medal

A.    Łukaszek

PSM II st.

Konrad Kurczyński

VIII Ogólnopolski Konkurs

 im. Ludwika Lutaka

dla uczniów SM II st.

 14-16.11.2019.

w Krakowie

Dyplom Finalisty

K. Gajda

PSM II st.

Paweł Kotyniewicz

Maja Arabasz

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy

„Scandalli Polska”

II miejsce

III miejsce

J. Mądrawski

PSM I st.

OSM I st.

Emilia Bałaga

X Ogólnopolski Konkurs Czytania Nut Głosem

dla uczniów SM II st. 21.11.2019. w Krakowie

II miejsce

A.    Maciejewska

OSM II st.

Gabriela Chrząszcz

Maja Górecka

X Ogólnopolski Konkurs „Instrumenty Dęte” Chełmno 22-23.11.2019.

I miejsce

wyróżnienie

E.Ognowska-Jaroń

J. Pietrzyk

OSM I st.

PSM I st.

Katarzyna Chrzanowska

I Ogólnopolski Konkurs Klawesynowy im. Elżbiety Chojnackiej w Centrum Klawesynowej Muzyki Współczesnej w Pałacu w Rybnej 25.11.2019.

II nagroda

Katarzyna Sroka

OSM IIst.

Jakub Antonkiewicz

XIII Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych 28-30.11.2019.

we Wrocławiu

III miejsce

Krzysztof Gajda

OSM II st.

Magdalena Kloc

IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy

im. J. Kaliszewskiej

w Poznaniu

29.11.-01.12.2019r.

wyróżnienie

Wojciech Zdyb

OSM IIst.

Ilona Karczewska

 

 

Julita Niedzielska

Maksym Hajnrych

Barbara Górecka

V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny – Trzciana 2019

I miejsce i nagroda specjalna


I miejsce w gr V

II miejsce w IV

II miejsce

Artur Jaroń

 

 

Artur Jaroń

Andrzej Ślązak

Jolanta Płoska

OSM II st.

 

 

OSM II st.

OSM II st.

PSM II st.

Maria Stachera

Maja Arabasz

Marika Durnaś

Nikola Mrożek

VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kompozytorach w Ruszkowicach

 „Życie i twórczość Stanisława Moniuszki”  16.12.2019.

I miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

A.    Wiecha

OSM I st.

Maria Stachera

Grzegorz Stachera

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej

 w Języku Obcym

 Kielce 17.12.2019.

I miejsce duet

E.Ogonowska Jaroń przyg. wok.

Monika Janiak

 Marta Dudzik

przyg. językowe

OSM I st.

Grzegorz Stachera

Świętokrzyski Festiwal Kolęd i Pastorałek

 im. ks. Piotra Klimczyka 28.12.2019.

I miejsce

E.Ogonowska Jaroń przyg. wok.

 

OSM I st.

Grzegorz Stachera

XXVI Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

 im. ks. Kazimierza Szwarlika

 w Będzinie 12.01.2020.

Wyróżnienie

E.Ogonowska Jaroń przyg. wok.

OSM I st.

Wojciech Radek

 

Wiktor Gumułczyński

 

Daria Mróz

 

IV Ogólnopolski Festiwal Fagotowy Wadowice 2020

Dyplom Złoty Fagot

Dyplom Srebrny Fagot

Dyplom Srebrny Fagot

 

M. Gmaj

 

M. Gmaj

 

M. Gmaj

PSM II st.

 

PSM II st.

 

OSM II st.

Zuzanna Witkowicz

Maksymilian Trzebiński

Patrycja Gałęzowska

Maria Stachera

Maciej Bałaga

Paweł Cedro

 

Maja Walusińska

 

Tomasz Kossakowski

II Wojewódzki Konkurs Solfeżowy

uczniów SM I st. 17.01.2020. w Kielcach

Grand Prix

I miejsce

 

II miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

 II st.

wyróżnienie

 II st.

wyróżnienie

 II st.

A.Maciejewska

E.Ogonowska Jaroń

 

A.Środowska

A.Maciejewska

A. Środowska

A.Środowska

 

E.Ogonowska-Jaroń

 

E.Ogonowska-Jaroń

PSM I st.

OSM I st.

 

OSM I st.

OSM I st.

OSM I st.

OSM I st.

 

OSM I st.

 

PSM I st.

Maja Walusińska

Radosław Sikora

II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Libiąż 2020

II miejsce

III miejsce

J.Jaroń

M.Kowalska

OSM I st.

OSM I st.

Małgorzata Zarębska

Maja Młodnicka

III Małopolski Festiwal Saksofonowy 22-26.01.2020. Gorlice

wyróżnienie

wyróżnienie I st

J.Kulesza

J.Kulesza

PSM I st.

PSM I st.

Maria Durnaś

Radosław Sikora

XXIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

 im. I.J.Paderewskiego 23.01.2020. Tuchów

II miejsce

III miejsce

M.Kowalska

M.Kowalska

 

OSM I st.

OSM I st.

Maja Walusińska

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny

Bach in Vilnius

I Miejsce

J. Jaroń

OSM I st.

Maria Stachera

Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy

im. Jana Vychytila

 w Pradze

II nagroda

P.Wierzba

OSM I st.

Jan Markowski

VI Ogólnopolski Konkurs Gitarowy o tutuł Mistrza Sześciu Strun

7-8.02.2020. Oborniki Śląskie

II miejsce

A.Kociuba

OSM II st.

Marta Ślusarczyk

XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtoz”

Sanok 3-4.02.2020.

Nagroda Brązowego Wirtuoza

A.Parkita

PSM I st.

Ilona Karczewska

Maja Walusińska

 

Emilia Bałaga

 

Melania Bobrowska

XXIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

 im. H.Czerny Stefańskiej w Żaganiu

III miejsce

III miejsce

 

III miejsce

 

wyróżnienie

w swoich gr.

A.Jaroń

J.Jaroń

 

M.Kowalska

 

A.Domin

OSM II st.

OSM I st.

 

OSM II st.

 

OSM II st.

Franciszek Idzik

Oliver Kingdom

IV Ogólnopolski Konkurs dla uczniów klas skrzypiec i wiolonczeli SM I st. „Młodzi Artyści na Zamku Suskim”

21-23.02.2020. Sucha Beskidzka

I miejsce

ex aeque

A.Mróz

L.WorobecWitek

OSM I st.

OSM I st.

Nadia Dudek

Paweł Chojnacki

 

Jakub Adamczyk

Paweł Cedro

V Konkurs Zespołów Fortepianowych

„Na 4 ręce i więcej”

24.02.2020. Miechów

III miejsce

 

I miejsce

 

Duety przygotowane:

P.M.Ludwikowska

P.D.Urbańska Olczyk

OSM I st.

OSM I st.

 

PSM I st.

OSM I st.