Sukces uczniów naszej szkoły w wojewódzkim konkursie informatycznym.

W dniu 19.12. 2018 r. odbyło się wręczenie nagród finalistom konkursu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2018” pod hasłem ‘Razem dla lepszego Internetu” zorganizowanego m.in. przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Wojewodę Świętokrzyskiego, Wojewódzką Komendę Policji, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

Piątoklasiści naszej szkoły dwukrotnie na podium

W dniu 16.11. 2018 r. odbył się  finał  XII edycji wojewódzkiego konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę” zorganizowany m.in. przez Wydział Prewencji i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Wydział Prewencji i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej i Powiatowych Policji woj. świętokrzyskiego, Kuratorium Oświaty w Kielcach.

Sukces uczniów klas piątych w konkursie „BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ”

W dniu 09 .11. 2018 r.  na Targach Kielce odbyły się eliminacje powiatowe XII edycji wojewódzkiego konkursu „BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ”, zorganizowanego m.in. przez Komendę Powiatową/Miejską Policji,  Kuratorium Oświaty.

Osiągnięcia uczniów ZPSM w roku szkolnym 2018/2019

rok szkolny 2018/2019

Imię i Nazwisko

Konkurs

Miejsce


Imię i nazwisko nauczyciela,

 

Szkoła

 

Kamila Wawrzeńczyk

Eryk Parchański

Julita Niedzielska

Ilona Karczewska

Jan Bieniasz

(Absolwent)

I Międzynarodowy Konkurs Chopinowski
"Gloria Artis” w Wiedniu

II miejsce

Grand Prix

II miejsce

I miejsce

Grand Prix

Artur Jaroń

OSM II st.

Kamila Wawrzeńczyk

 

 

Maria Sujka

Jakub Antonkieiwcz

Eryk Parchański

 

Czytaj więcej...

Duży sukces naszych uczniów – I miejsce w wojewódzkim konkursie ekologicznym

W dniu 26.04.2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury  w Kielcach odbył się finał wojewódzkiego konkursu „Ekologia, my i region , w którym żyjemy”-  XXVII edycja, zorganizowany przez Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych.