Osiągnięcia artystyczne 2019/2020

Osiągnięcia artystyczne 2019/2020

Czytaj więcej...

Sukces uczennicy klasy Vb OSM I st. w konkursie z programowania

Miło nam poinformować, że w dniu 12 czerwca 2019 r. nasza uczennica Gabriela Rucińska  z klasy Vb otrzymała wyróżnienie w wojewódzkim konkursie  „Z Panem z Scratchem za pan brat”- III edycja,  zorganizowanego przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego i Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

Sukces uczniów naszej szkoły w wojewódzkim konkursie informatycznym.

W dniu 19.12. 2018 r. odbyło się wręczenie nagród finalistom konkursu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2018” pod hasłem ‘Razem dla lepszego Internetu” zorganizowanego m.in. przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Wojewodę Świętokrzyskiego, Wojewódzką Komendę Policji, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

Piątoklasiści naszej szkoły dwukrotnie na podium

W dniu 16.11. 2018 r. odbył się  finał  XII edycji wojewódzkiego konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę” zorganizowany m.in. przez Wydział Prewencji i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Wydział Prewencji i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej i Powiatowych Policji woj. świętokrzyskiego, Kuratorium Oświaty w Kielcach.

Sukces uczniów klas piątych w konkursie „BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ”

W dniu 09 .11. 2018 r.  na Targach Kielce odbyły się eliminacje powiatowe XII edycji wojewódzkiego konkursu „BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ”, zorganizowanego m.in. przez Komendę Powiatową/Miejską Policji,  Kuratorium Oświaty.